Ana Sayfa » News

SİGORTA ŞİRKETLERİNİN ÇALIŞMA SAATLERİ

11. Kasım 2016
SİGORTA ŞİRKETLERİNİN ÇALIŞMA SAATLERİSigorta, öngörülemez ve beklenmedik kazalara karşı önceden ödenen primler karşılığında tüm sorumluluğun ve risklerin sigorta şirketlerine geçmesi işlemidir. Bizlerde bu denli önemli işler yapan sigorta şirketlerinin çalışma saati, mesai saati, açılış saati ve iş saati ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız…Sigorta şirketleri her türlü kaza ve olaylara karşı bireylerin üzerindeki riski, önceden ödenen primler karşılığında kendi üzerine almaktadırlar. Ülkemizde sigorta sektörü geçmişte yaşanan kötü durumlardan dolayı oldukça sıkı bir şekilde denetlenmekte ve şuanda başarılı bir şekilde sektör gelişmelerini sürdürmektedir.

Kaza hiçbir zaman geliyorum demez bu nedenle sigorta oldukça önemlidir. Acilissaati24.com olarak beklenmedik olaylar karşısında hazırlıklı olmanız için bu yazımızda sigorta şirketlerinin açılış saatleri, mesai saatleri ve iş saatleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz.Sigorta Şirketlerinin Mesai Saatleri

Ülkemizde sigorta şirketlerinin mesai saatleri en doğru ve güncel olarak sadece www.acilissaati24.com adresinden öğrenilmektedir. Acilissaati24.com ile Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta, Aksigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Aviva Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Mapfre Genel Sigorta ve Zurich Sigorta gibi oldukça önemli sigorta şirketlerinin açılış saati ve iş saati öğrenilebilmektedir.

Sigorta Şirketleri İş Saatleri
Sabah: 08.30 – 12.30
Öğle Tatili: 12.30 – 13.30
Öğleden Sonra: 13.30 – 17.30

Yukarıda aktarmış olduğumuz sigorta şirketleri iş saati genel çalışma saatleri baz alınarak aktarılmış. Özel sigorta şirketleri çalışma saatleri bu saatlerin dışında farklılıklar gösterebilmektedir. Sigorta şirketlerinde hafta sonlarında çalışma saati, açılış saati, iş saati ve mesai saati gibi kavramlar yoktur. Hafta sonları hiçbir sigorta acentesi özel durumlar haricinde mesai yapmamaktadır. Sizlerde en güncel açılış saatleri, mesai saatleri ve iş saatlerine ulaşmak ve çalıştığınız firmaların hangi saat aralığında mesai yaptıklarını öğrenmek istiyorsanız hemen sitemizden il ve firma ismi girerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük ve en kurumsal hizmet veren rehber sitesi olan acilissaati24.com sektörün en köklü firmasıdır. Bu sayede en doğru verilere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla firmaların, marketlerin, büfelerin ve benzeri kurumların açılış saati, mesai saati ve iş saatlerini kayıt ederek parada kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için kazanç sistemimize göz atabilirsiniz..

Saygılarla,
Aciiissaati24.com Ekibi

« Ana sayfaya geri